Avustralya’da İngilizce Dil Eğitimi

Avustralya Dil KursuAvustralya, Türkiye’de olmasa da dünyanın geri kalanında yurtdışı dil okulları için en çok seçilen yerlerden biridir. Güney yarım kürede yer almakta olan Avustralya’da mevsimler yurdumuzdan farklıdır. Bu sebeple Avustralya dil okulu opsiyonlarını araştıran gençler iklimsel farklılıklara dikkat göstermelidir.

Avustralya aynı zamanda popüler bir göçmen çekim merkezidir. Bilhassa yüksek öğrenimlerini Avustralya’da yapan öğrencilerin çalışma vizesi sahibi olması son derece kolaydır. Bununla birlikte uzun dönem yurtdışı eğitim amacıyla Avustralya’yı seçen öğrencilere yarı zamanlı çalışma izni de verilir. Bu vesileyle Avustralya’da dil eğitimi görmekte olan öğrenciler masraflarının bir kısmını çalışarak da karşılayabilirler.

Avustralya’da dil kursu dendiğinde bir çok kişinin aklına Sydney gelir. Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney aynı zamanda ekonomik olarak da biraz zorlayıcıdır. Daha uygun bir yurtdışı dil eğitimi almak isteyen öğrenciler ise Brisbane ve Melbourne gibi şehirleri tercih edebilirler.
Avustralya’da hangi kentte yurtdışı eğitim alırsanız alın, eşsiz doğası ve gençlere tanıdığı inanılmaz fırsatlarla Avustralya’da yaşadığınız zamanı hep iyi hatırlayacaksınız.

 

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir